NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][tdb_header_logo align_vert=”content-vert-center” align_horiz=”content-horiz-center” media_size_image_height=”99″ media_size_image_width=”300″ image=”72249″ image_width=”175″ show_title=”none”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_text_with_title custom_title=”NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKA A ODPOVĚDI” block_template_id=”td_block_template_14″]

Běžec Team, s.r.o., Sídlo: Rybná 716/24, Staré Město Praha 1, 110 00. 
Redakce: Čs armády 820/35, Bubeneč Praha 6, 160 00, IČ: 08577790, DIČ: CZ08577790. 
Povolení: MKČR č. 22044, ISSN 2694-8370. Bankovní spojení UniCredit bank. CZK: 1315404004/2700, IBAN: CZ3727000000001315404004

Email: podpora@bezecteam.cz, Mobil: +420 775 690856

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_text_with_title]

Nejčastěji kladené dotazy  

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich zákazníků. Pro přehlednost jsou dotazy rozděleny do kategorií:

  • Informace o nákupu
  • Informace o časopisu Běžeč +
  • Co dělat v případě potíží

Informace o nákupu  

Jak zjistím, kdy přesně mi balíček přijde?  

Jakmile předáme balíček s Vaší objednávkou přepravci, zašleme Vám informační e-mail s podacím číslem zásilky. Na webových stránkách vybraného přepravce pak můžete on-line sledovat, kde se Vaše zásilka nachází a kdy Vám bude doručena.

Objednal/a jsem si u Vás zboží, ale nedostal/a jsem žádné informace, zda jste objednávku přijali. Jak mám postupovat?  

Po dokončení objednávky Vám přijde e-mail potvrzující přijetí Vaší objednávky. Pokud Vám e-mail nepřišel nebo si nejste jist/-á, zda objednávka proběhla v pořádku, kontaktujte, prosím, naše zákaznické centrum na telefonním čísle 775 690 856, popř. e-mailem na podpora@bezecteam.cz

V objednávce jsem zadal/a platbu bankovním převodem, ale údaje k platbě mi nepřišly. Jak mám postupovat?  

Údaje k platbě najdete v e-mailu potvrzujícím přijetí Vaší objednávky. Číslo účtu pro platbu je , jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Pokud si nejste jist/a, jaké údaje máte při platbě zadat, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum na podpora@bezecteam.cz nebo na telefonním čísle 775 690 856.

V objednávce jsem zadal/a způsob úhrady platební kartou, ale platba se nezdařila. Co mám udělat?  

Ke své platbě se můžete vrátit. Po dokončení objednávky Vám přišel e-mail potvrzující přijetí Vaší objednávky. Ten obsahuje také odkaz, který Vás znovu přesměruje na platební bránu a umožní Vám platbu provést. Pokud jste registrovaný zákazník, lze platbu provést také po přihlášení z přehledu Vašich objednávek.

Posílal/a jsem zboží na reklamaci, ale dosud nemám žádné informace o jejím vyřízení. Kde zjistím další informace?  

Reklamace je vyřizována do 30 dnů od převzetí zásilky, o průběhu reklamace je každý zákazník informován e-mailem. Pokud chcete znát stav Vaší reklamace nebo máte pochybnosti, zda k nám Vaše zásilka dorazila v pořádku, zavolejte prosím na telefonní číslo 775 690 856 nebo nám napište e-mail na podpora@bezecteam.cz

 Informace o časopisu Běžec +

 Co je to digitální předplatné?   

Digitální předplatné znamená přístup do on-line čtečky po dobu jednoho předplaceného období (členství na zkoušku v délce 30ti dní nebo roční předplatné délce 12ti kalendářních měsíců). Během tohoto období můžete číst všechna vydání zvoleného časopisu na různých zařízeních – tabletu, chytrém telefonu, na počítači, nebo si ho stáhnout v pdf podobě, vytisknout a následně přečíst. Kromě toho, ale máte také jako bonus přístup do archivu, tedy i k vydáním, která vyšla před počátkem vašeho předplatného. Po skončení předplaceného období se automaticky provede platba na další období (1 měsíc nebo v případě ročního předplatného na dalších 12 měsíců), pokud předplatné ve svém profilu nezrušíte.

Můžu si koupit pouze jeden výtisk časopisu?  

Ano, jedná se o zakoupení přístupu k jednomu vydání. Zakoupit si můžete přístup k konkrétní vydání časopisu, nebo k jinému vydání z archivu. o „Jedno vydání“. Zakoupit si jej můžete přímo na stránce vybraného titulu.

Můžu si koupit starší vydání?  

Ano, při prvním použití zakoupeného kódu si můžete vybrat, které vydání chcete číst. Starší vydání časopisů jsou k dispozici v archivu.

Je možné zakoupit digitální časopis dopředu?

Jeden výtisk časopisu v elektronické podobě není možné zakoupit dopředu. Pro nadcházející vydání je zde digitální předplatné, při kterém získáte přístup ke všem vydáním daného předplaceného kalendářního období.

Pokud obnovím předplatné po delší době, uvidím opět vydání z předchozího předplatného?  

Vždy po obnovení digitálního předplatného máte přístup do archivu, který je pro předplatitele digitální podoby časopisu zdarma. Uvidíte tedy vždy všechna vydání uložená v archivu.

Mohu mít přístup i do archivu?  

Přístup do archivu je zdarma k dispozici všem předplatitelům digitální podoby časopisu.

Jak se platí digitální předplatné?  

Digitální předplatné funguje na bázi opakovaných plateb, proto je umožněna pouze platba kreditní/debetní kartou.

Jak koupit digitální předplatné?  

Nákup probíhá přímo na stránce konkrétního časopisu. Pro nákup předplatného je nutné zadat několik údajů. Jedná se o tyto registrační údaje: e-mail, jméno, příjmení a heslo. Pomocí e-mailu a hesla se budete přihlašovat ke čtení časopisu. Po kliknutí na tlačítko „Zaplatit kartou” budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zaplatíte předplatné. Po úspěšném zaplacení budete přesměrování zpět na web a přepnuti do digitální čtečky časopisu. Pokud se vám platba nepodaří, můžete ji zopakovat ve svém profilu.

Za jak dlouho od platby začne fungovat digitální předplatné?  

Digitální předplatné je aktivní od chvíle úspěšné platby a končí v okamžiku, kdy bude předplatné ukončeno – ať už z důvodů neplatné platby nebo vašeho rozhodnutí. Nejdříve však na konci zúčtovacího období (den před následující platbou).

Kde zjistím, jak dlouho mám ještě předplatné?  

Informace o předplatném je uvedena ve vašem profilu. V případě, že máte klasické digitální předplatné, vidíte zde datum příští opakované platby. Pokud máte předplatné na dobu určitou (členství na zkoušku), je zde uvedeno datum konce předplatného.

Kdy se opakuje další automatická platba?  

Roční automatická platba se opakuje po 12 měsících, vždy ve stejný den v měsíci jako byla provedena první platba. Pokud tedy začnete platit předplatné 15. 1., bude další platba provedena 15. 1. následující rok. Toto datum vidíte vždy ve svém profilu (je to datum příští nejbližší opakované platby).

Co mám dělat, když chci zrušit předplatné?  

Pro zrušení předplatného jděte do svého profilu, kde pod informací o předplatném najdete odkaz na zrušení předplatného.

Mohu zrušit předplatné před vypršením doby, na které bylo zakoupeno?  

Předplatné můžete zrušit kdykoliv. Ukončení předplatného však proběhne až po posledním dni předplaceného období.

Kde všude se dá časopis číst?  

Digitální časopis můžete číst v prohlížeči www stránek ve formě prémiových článků na počítači, v  chytrém telefonu nebo tabletu. nebo si ho můžete stáhnout ve formátu pdf, vytisknout a následně přečíst.

 Je možné číst časopis offline?

Ano. Offline se dá číst jedno vydání jednoho časopisu. Je však zapotřebí si nejprve na internetovém připojení požadovaný časopis stáhnout. Data se uloží do lokální paměti zařízení a vy poté můžete číst offline.

Co dělat v případě potíží

Platba kartou nebyla úspěšná  

Pravděpodobně nemáte dostatek finančních prostředků na kartě, nemáte povolené platby přes internet nebo máte nastaven nízký nebo žádný limit pro platby přes internet. Zkontrolujte tedy, zda se nejedná o jeden z těchto důvodů. Všechny výše uvedené důvody vyřešíte ve svém internetovém bankovnictví nebo u své banky. V případě, že je na vaší straně vše v pořádku, kontaktujte nás telefonicky na 775 690 856, popř. e-mailem na podpora@bezecteam.cz

Co dělat, když chci změnit číslo platební karty nebo mojí platební kartě končí platnost?  

V této situaci je potřeba si vytvořit úplně novou objednávku a u původní objednávky zrušit předplatné a s ním také opakovanou platbu.

Zapomněl/a jsem heslo  

Ve Vašem profilu si můžete zvolit . Na této stránce vyplníte váš registrační e-mail a kliknete na tlačítko „Obnovení hesla“. Na zadaný e-mail vám přijde zpráva s odkazem pro nastavení nového hesla. Klikněte na ni a postupujte dle informací na stránce.

Nemohu číst  

Tento stav může nastat z několika důvodů:

  • Neproběhla další platba pro následující měsíc – platba se např. nepovedla z důvodu nedostatku finančních prostředků na účtu, zakázání internetových plateb nebo vyčerpání limitu pro internetové platby. Předplatné se v tomto případě automaticky ukončilo, a to až do doby, než zadáte svou kreditní kartu znovu. O tomto stavu vás vždy informujeme e-mailem a zprávou ve vašem profilu.

  • Vaše předplatné již není aktivní, protože jsme ho na vaši žádost ukončili nebo vám vypršela doba předplatného.

  • Výjimečně mohou nastat technické potíže na straně správce. V případě, že se nemůžete do svého profilu delší dobu přihlásit, kontaktuje nás na e-mailové adrese podpora@bezecteam.cz.

 

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]